header img

Námořnické triko kotva Háček


<     >

>> Pokračovat do obchodu

Námořnické triko malá kotva Háček Trička jsou volný střih, 65% bavlna 35% polyester. Látka je měkká jako bavlna, ale lépe schne a odvádí pot.  Vhodné pro vodáky, na tábor, dovolenou pro skupiny i jednotlivce. Doporučujeme objednat spiše větší velikosti.  Např. při výšce nad 178 cm a běžné postavě již objednávejte velikost XL.

Cena: 250,- Kč

Fotbalové dresy - hokejové dresy - Dastyshop


Dále Vám můžeme nabídnout:

Námořnické tričko Kormidelník

Trička jsou volný střih, 65% bavlna 35% polyester. Látka je měkká jako bavlna, ale lépe schne.Vhodné pro vodáky, na tábor, dovolenou pro skupiny i jednotlivce. .Doporučujeme objednat spiše větší velikosti.  Např. při výšce nad 178 cm a běžné postavě již objednávejte velikost XL. 


Vodácké triko kondom a pádlo

triko 100% bavlna možnost výběru barvy trika


Vodácké triko pulitr a jmeno

100% BAVLNA MOŽNOST DOTISKU NA ZÁDA 


Námořnické tričko dospělé

Námořnické tričkoTrička jsou volný střih, 65% bavlna 35% polyester. Látka je měkká jako bavlna,Vhodné pro vodáky, na tábor, dovolenou pro skupiny i jednotlivce. Trička je možné objednat přes online shop (dodání do 5 dní) .Doporučujeme objednat spiše větší velikosti.  Např. při výšce nad 178 cm a běžné postavě již objednávejte velikost XL.možnost potisku dle vašeho zadání ,zadejte do komentáře


VODÁCKÉ TRIČKO EVOLUTION

Vodácké tričko možno dopsat vlastní text kamkoliv materiál 100% bavlna


Info:

Fotbalové dresy


Nabízíme také: